Festivali korraldajad

Eesti keelesrusfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2018

8.-9. juuni 2018 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.00

Esitleja

Suurtoetaja

Korraldajad

Grillfesti korraldajad teevad kõik selleks, et festival oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa regiooni suurima grillifestivali korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@grillfest.ee

Auris Ratsep

Auris Rätsep - festivali kõneisik ja peakorraldaja

504 3000, auris@grillfest.ee 
Valdkond: üldkorraldus ja lepingute sõlmimine


Enn Tobreluts

Enn Tobreluts - võistluste kõneisik ja peakohtunik

516 5581, enn@grillfest.ee 
Valdkond: grillivõistluste korraldus


Reet Sink

Reet Sink

505 8300, reet@grillfest.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Erkki Laidinen

Erkki Laidinen - Eesti Toidulaada kõneisik

551 5976, erkki@grillfest.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud (Eesti Toidulaat)


Leena Laidinene

Leena Laidinen

5850 9429, leena@grillfest.ee
Valdkond: eksponentide osaluslepingud (Eesti Toidulaat)


Riina Rist

Riina Rist - mängumaa kõneisik

513 2627, riina@grillfest.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud (mängumaa)


Sulo Sarkinen

Sulo Särkinen

5695 5075, grillium@grillfest.ee 
Valdkond: Koolidevahelised meistrivõistlused grillimises - Grillium


Hannes Loopere

Hannes Loopere

501 9432, kalake@grillfest.ee 
Valdkond: Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake


Sven Rozenstock

Sven Rosenštok

510 0012, sven@grilliliit.ee 
Valdkond: Eesti Grilli Gala


Aveli Sukles

Aveli Sukles

Valdkond: backstage, pealava programmi koordineerimine


Helen Sommer

Helen Sommer

Valdkond: grillivõistluste korraldus


Aivo Halanurm

Aivo Halanurm

515 7507, speedest@grillfest.ee
Valdkond: jalgrattaparkla


Jaanus Polli

Jaanus Polli

Valdkond: üldkorraldus


Andres Hirvela

Andres Hirvela

5053889, heli1@grillfest.ee 
Valdkond: pealava ja võistlusala helindamine


Heigo Hirvela

Heigo Hirvela

heli1@grillfest.ee 
Valdkond: pealava ja võistlusala helindamine


Marika Murumaa

Marika Murumaa

Valdkond: fototööd


Kuno Kaal

Kuno Kaal

Valdkond: infosea projektijuhtimine


Ülar Palm

Ülar Palm

513 1540, info@showmess.eewww.showmess.ee 
Valdkond: programm (artistid)


Merle Truubon

Merle Truubon

5564 8882, merle@eestimessid.ee 
Valdkond: eriprojektid


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@grillfest.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: messiraadio ja helindamine

Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee, veeb@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee
Valdkond: TV produktsioon


Raivo Teeäär

Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep

5656 0202, arved@eestimessid.ee  
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Druzba gf
Druzba agentuur

www.druzba.ee 
Valdkond: venekeelne kommunikatsioon


Festivali infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee


Hea Toidu Festival - Grillfest MTÜ

Registrikood: 80353681

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2c, 11415 Tallinn
Postiaadress: pk 417, 10504 Tallinn
Külastusaadress: Peterburi tee 2c / Ülemiste 3A, II korpus, 1. korrus, 11415 Tallinn
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee  


Korralduspartnerid 

Pärnu Haldusteenused

Ly Kao
507 3293, parkla@grillfest.ee
Valdkond: külastajatele ja eksponentidele parklateenuse osutamine

Raul Sarandi
528 3077, sadam@grillfest.ee, www.talvesadam.ee 
Valdkond: paatide parkimine ja sildumisteenused Talvesadamas

Pärnumaa Õpilasmalev MTÜ

Mati Sutt
510 8839, kool@jooprepk.ee  
Valdkond: heakord

Aivar Ärm

elekter@eestimessid.ee 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)