Festivali korraldajad

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2019

7.-8. juuni 2019 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.00

Esitleja

Suurtoetaja

Korraldajad

Grillfesti korraldajad teevad kõik selleks, et festival oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa regiooni suurima grillifestivali korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@grillfest.ee

Auris Ratsep

Auris Rätsep - festivali kõneisik ja peakorraldaja

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus ja lepingute sõlmimine


Enn Tobreluts

Enn Tobreluts - võistluste kõneisik ja peakohtunik

516 5581, enn@grilliliit.ee 
Valdkond: grillivõistluste korraldus


Reet Sink

Reet Sink

505 8300, reet@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Erkki Laidinen

Erkki Laidinen - Eesti Toidulaada kõneisik

551 5976, erkki@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Leena Laidinene

Leena Laidinen

5850 9429, leena@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Riina Rist

Riina Rist - mängumaa kõneisik

513 2627, riina@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud (mängumaa)


Helen Sommer

Helen Sommer

5661 1114, helen@grilliliit.ee 
Valdkond: grillivõistluste korraldamine


Koit Kuusk

5804 4444, koit@grilliliit.ee 
Valdkond: Eesti Grilli Gala ja grillivõistluste korraldamine


Aveli Sukles

Aveli Sukles

aveli@eestimessid.ee 
Valdkond: backstage, pealava programmi koordineerimine


Kuno Kaal

Kuno Kaal

Valdkond: eriprojektid


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@grillfest.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: Eesti Toidulaada lava programmijuhtimine

Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: turundus


Grete Kägo.jpeg

Grete Kägo

5348 6402, grete@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee
Valdkond: TV produktsioon


Raivo Teeäär

Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep

5656 0202, arved@eestimessid.ee  
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Festivali infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee


Hea Toidu Festival - Grillfest MTÜ

Registrikood: 80353681

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2c, 11415 Tallinn
Postiaadress: pk 417, 10504 Tallinn
Külastusaadress: Peterburi tee 2c / Ülemiste 3A, II korpus, 1. korrus, 11415 Tallinn
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee  


Korralduspartnerid 

Raul Sarandi (Pärnu Haldusteenused) 
528 3077, www.talvesadam.ee 
Valdkond: paatide parkimine ja sildumisteenused Talvesadamas

Hannele Uutsalu (Pärnumaa Õpilasmalev)
58047714, parnuopilasmalev@gmail.com
Valdkond: heakord

Aivar Ärm
elekter@eestimessid.ee
 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)

Kairi Tähe ja Hanno Kask
kalake@grillfest.ee 
Valdkond: Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake korraldamine

Värsked festivali teated & uudised