• Toiduvalmistamise võistlused
  • Söömapüha peab ikka olema
  • Toidulaat
  • Oodatud on nii suured kui väikesed
  • N-Euro festivali pealavala aastal 2014
  • Üleriigiline Kalapüügivõistlus - Kalake

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2021

11.-12. juuni 2021 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Esitleja

Suurtoetaja

Tule ja osale Guinessi rekordi püstitamisel!

12.–13. juunil Pärnu Vallikääru aasal toimuva toidukultuurifestivali Hea Toidu Festival - Grillfest raames püüame püstitada meie kõigi abiga uut maailmarekordit. Pikniku eesmärk on väärtustada Eesti toidukultuuri ka pikniku pidamise vormis ning kanda see saavutus maailmakaardile. Vastukaaluks kiirele tänavatoidule, propageerime ja väärtustame aeglast ning tervilikku söömist puhtas looduses hea seltskonna ja muusika keskel.

Piknikul osalemine toimub mõlemal festivalipäeval tunni kaupa, kokku osaleb piknikurekordi üritamises 36 piknikuseltskonda: rekordi püstitamiseks on vajalik, et 36 tunni jooksul oleks platsil pidevalt piknikulisi. Soovitatav on pikniku pidamise ajaks arvestada kuni poolteist tundi puhuks kui järgmine "võistkond" saabumisega veidi hilineb. Arvestage, et vastavalt Guinessi reeglitele salvestatakse piknikuplatsil toimuv videona selliselt, et ka suur kell on 36 tundi järjest pildis.

Osalemiseks pole vaja midagi rohkemat kui enda istumisalust (pleed, lina, tekk, padjad, täispuhutavad alused, toolid) ning oma piknikukorvi toidu ja tarvikutega (nõudekomplektid, termokotid jms). Festivalialalt on võimalik piknikutoitu osta, kuid loomingulistematele piknikukorvi omajatele on välja pandud Grillfesti auhinnad. Korraldajate poolt on vihma ja ööjaheduse kaitseks suur ja uudne kilekuppel, mille paigaldab selle maaletooja Vivero.

Osalemiseks vali kellaaeg 12.-13. juuni vahemikus ja saada oma "piknikuvõistkonna" nimi ja võistkonna kapteni kontaktandmed e-mailile: piknik@grillfest.ee.

Maailmarekordi omanikuks võivad saada kõik piknikust osavõtjad, hoolimata vanusest, soost, usutunnistusest või varanduslikust seisust. Võtke kaasa oma pere, sugulased, sõbrad, töökaaslased ja lemmikloomad ning tehke oma piknik osaks maailma pikimast piknikust!