• Söömapüha peab ikka olema
  • Oodatud on nii suured kui väikesed
  • Üleriigiline Kalapüügivõistlus - Kalake
  • Toidulaat
  • Toiduvalmistamise võistlused
  • N-Euro festivali pealavala aastal 2014

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2021

11.-12. juuni 2021 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Esitleja

Suurtoetaja

Lõppes suvi, algas Hea Toidu Festival - Grillfest 2017 korraldamine

GF2017_lepingu_sõlmimine.jpg

Suur pildigalerii (fotod: Ants Liigus / Grillfest)

Täna, 22. septembrill kell 17.21 lõppes suvi ja algas Grillfest 2017 korraldamine. Selle kinnituseks sõlmisid Pärnu Linnavalitsus ja Grillfest lepingu festivali toimumiseks järgmisel kahel aastal Pärnus.

Suve lõpetamise ja lepingu tegemise tseremoonia oli maitsev ja meeleolukas. Pärnu Mihkel Lüdigi nimeline meeskoor laulis ja Bravo Catering serveeris rahvale põnevat suupistet. Kes arvasid ära mis grilliroaga tegu, said Grillfesti korraldajatelt Rakvere LK auhindu. Suitsutatud, grillil valmistatud-pruunistatud ning nooblilt serveeritud roaks osutus Rakvere LK Lastevorst, mis oli kergelt kaetud Epiima suitustatud lepajuustuga. Grillida võib kõike ja ka lihtsaimast toorainest on hea fantaasia ja teostuse tulemusena võimalik teha põnevat ja maitsvat grillirooga, seda tunnistas publik üksmeelselt.

Grillfest 2017 toimub 9.-10. juunil ja Grillfest 2018 kuupäevad on 8.-9. juuni ehk siis ikka juunikuu teisel nädalavahetus. Sissepääs saab olema tasuta nagu Grillfestile kombeks on. 

Valik publiku vastuseid Bravo Cateringi küpsetatud grilliroa koostise äraarvamisel: koprasaba, kalkuniliha, jänes, sealiha, nutria, kanasink, klaassäga, sink-liha, sardell, seapõsk, kala, lammas, lihalaadne toode, pullipeenis, metsanotsu, grillkops, jaanalinnuliha.